Z kim współpracowałem?

logo

Pierwszą firmą z którą podjąłem współpracę był butik rowerowy Bike belle. Wykonywałem dla nich pokrowce na rowerowe siodełka w sezonie zimowym 2012/2013.

We wrześniu 2013 poznałem blogera MaciekFashion. Nasza znajomość zaowocowała zamówieniem kamizelki i muszki. Maciek wykorzystał je później w konkursie Bitwa Stylistów Answear w którym przeszedł do finału.

Przez półtorej roku (od grudnia 2012) posiadałem swoją rubrykę w dziale: Porady blogera w portalu Bestylish, gdzie pisałem felietony i poradniki związane z modą męskąWraz z rozwojem współpracy zostałem redaktorem w jego odmienionej wersji Poprostumoda.pl. Poza tworzeniem postów, pracowałem również nad nową koncepcją i profilem strony.

Pod koniec 2013 współpracowałem z marką Climbe dla której zrealizowałem projekt czapki na sezon zimowy 2013/2014.

W październiku 2014 poznałem Thomasa Cantleya – niezwykle inspirującego faceta, który po przebytym raku jąder postanowił zwiększyć świadomość mężczyzn na temat tej choroby w niecodzienny sposób. Więcej na temat inicjatywy Toma w poście. Nasza współpraca polegała na stworzeniu szalika-baneru z hasłem jego projektu – Be Ballsy.

Ponadto wykonałem projekty dla Doroty Wróblewskiej (krawaty), Łukasza Jakóbiaka (laleczka) i Toli Szlagowskiej (laleczki wzorowane na klipach: Don’t go i Muse).

Sesje zdjęciowe

Dotychczas zrealizowałem trzy sesje zdjęciowe. W dwóch pierwszych wziąłem udział jako model i stylista. W trzeciej poza wyżej wspomnianymi rolami, pełniłem funkcję projektanta. Pierwsze dwie zrealizowałem z koleżanką, pasjonatką fotografii Sylwią Łęcką. Były to serie luźnych zdjęć w klimacie fashion dla których przygotowałem stylizacje. Trzecia była większym przedsięwzięciem, ze względu na szerszy temat oraz większą ilość osób zaangażowanych w projekt. Zaprosiłem do niego znajomego fotografa Mateusza Gumula i dwie modelki – Natalię Szlachta i Ilonę Glanowską, która pełniła również rolę wizażystki. Tematem zdjęć były czapki mojego projektu.

Przygotowaniamaciekdzierga.pl/powrot-do-tworzenia
Sesjamaciekdzierga.pl/moje-czapki-czas-sesje
Backstagemaciekdzierga.pl/zza-kulis

Udział w wydarzeniach

24 marca 2014 zostałem zaproszony jako gość specjalny na Noc Szydełka, która została zorganizowana w ramach Cracow Fashion Week 2014 w Slow Fashion Cafe.

http://www.maciekdzierga.pl/noc-szydelka-w-slow-fashion-cafe